פינוי פסולת

מעוניינים בפינוי פסולת? מחפשים שירות חוקי, אמין, אמין ובטוח? אתה לא לבד. כיום יותר ויותר חברות מקוות לטפל בפסולת באזורים המיועדים בצורה אחראית ולהימנע מקנסות. בנוסף לשמירה על איכות הסביבה, יש לסילוק פסולת גם חוקים ברורים בנושא. עליכם לעמוד בתקנות ולהשליך פסולת לאזורים המיועדים לכך.

פינוי פסולת ואיסוף פסולת – רק לאתרי פסולת מאושרים!

בתעשייה, בחקלאות, בבניין וכו' מצטברת לרוב פסולת רבה, אותה ניתן לפנות אך ורק למקומות ייעודיים לכך. לרוב מדובר על פסולת בניין, פגרי עופות, גזם, ניילון חממות,אדמות רעילות. אתרי פסולת מאושרים מסוגלים להתמודד עם פסולת על סוגיה השונים, לנטרל ולמחזר אותה כהלכה. קבלנים פרטיים רבים אמנם מציעים שירותי פינוי פסולת, אך טוב יותר ובטיחותי יותר ליהנות משירותיה של חברה בעלת אתרי פסולת חוקיים המפוקחים על ידי המשרד להגנת הסביבה ולהימנע מהפתעות.

 

שירות אמינות ומחיר

הפסולת המצטברת באתר העבודה, מפעל או אתר בנייה משבשת את העבודה וחושפת אותה לקנסות. כשאתה מזמין פינוי אתה מעוניין שהוא יגיע בזמן, עם משאית פינוי מתאימה ותקינה וצוות נאמן היודע לבצע את עבודתו. "נגב אקולוגיה" מספקת לך שירות מכל הלב ובזמן. לפינוי וטיפול בפסולת באופן אחראי צור קשר עכשיו בטלפון 076-599-6070​ והפינוי בדרך אליך. השאר פרטים באתר ונחזור אליך עם מחיר נוח לפינוי פסולת בכל רחבי הארץ.

 

צרו אתנו קשר

 

זמינים טלפונית לפניות שלכם

7:00 – 19:00