חפירות והריסות

אנו מעמידים לרשותכם שירותי חפירות והריסת מבנים הנעשים בדרך היעילה והמקצועית ביותר, תוך שימוש בכלים מתקדמים ותוך מתן מענה מקיף לכל צרכיכם.

הריסת מבנים

מספקת שירותי הריסת מבנים ופינוי הריסות לאתר מורשה במידה וקיים מבנה המיועד להריסה, אם בשל סכנה סביבתית ואם לצורך בנייה חדשה.

לשם ביצוע העבודה בצורה המקצועית ביותר אנו משתמשים ציוד מכני כבד הכולל שופלים, באגרים ומחפרונים.

 

קבלן חפירות

אחד התפקידים של קבלן החפירות הוא לעמוד בדרישות הגבוהות של תחום עבודות האדמה. כחלק מעבודות פיתוח הפרויקט, כולל עבודות החפירה עצמן, וכן פינוי פסולת חפירה למקום שצוין על פי הנחיות מפקח הפרויקט. עבודות עפר מחייבות עמידה בתקנים שונים. לכן חשוב מאוד לשתף פעולה עם קבלן מקצועי שאמור להיות בעל הבנה מעמיקה בתחום ולדעת לענות על כל שאלה בתחום בזמן אמת. בנוסף לכללי העבודה שעל הקבלן להכיר, חשוב שהוא מכיר את תנאי השטח והתנהגויות שונות של קרקעות שונות, למשל כאשר מדובר בסלעים שונים. לכן חשוב להזמין קבלנים מנוסים ומנוסים שיודעים להתמודד עם תנאי קרקע שונים וכמובן להשתמש בכלים מקצועיים להשלמת העבודה. פרויקטים של פיתוח כולל עבודות עפר וחפירה הם פרויקטים מורכבים, הרבה מעבר לדמיון של אנשים שאינם מקצוענים. עבודות אלה דורשות אנשי מקצוע מקצועיים וידע וניסיון מקצועי ברמה גבוהה, וכמובן גם צריכות לשמור על כלים מקצועיים על מנת לעמוד בכל הדרישות בעבודה מסוג זה.

צרו אתנו קשר

 

זמינים טלפונית לפניות שלכם

7:00 – 19:00